Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Prizren

Acura , 125
Aixam , 21
Alfa Romeo , 320
Alpina , 35
Artega , 16
Audi , 2384
BAIC , 1
Bentley , 7
BMW , 2055
Bugatti , 2
Buick , 8
Cadillac , 4
Chevrolet , 86
Chrysler , 81
Citroën , 820
Corvette , 3
Dacia , 26
Daewoo , 34
Daihatsu , 16
Dodge , 36
Ferrari , 5
Fiat , 1229
Ford , 1429
GMC , 10
Grecav , 1
Honda , 63
Hummer , 2
Hyundai , 111
Infiniti , 4
Isuzu , 13
Jaguar , 44
Jeep , 130
Kia , 118
KTM , 3
Lada , 30
Lancia , 51
Land Rover , 133
Lexus , 3
Ligier , 1
Lincoln , 6
Lotus , 3
Maserati , 11
Maybach , 1
Mazda , 142
Mercedes-Benz , 4361
MG , 9
MINI , 81
Mitsubishi , 150
Nissan , 246
NSU , 3
Opel , 3835
Peugeot , 1214
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 26
Proton , 2
Renault , 1513
Rover , 58
Saab , 17
Seat , 429
Škoda , 246
Smart , 189
Ssangyong , 23
Subaru , 17
Suzuki , 102
Talbot , 4
Tata , 6
Tesla , 6
Toyota , 117
Trabant , 1
TVR , 7
UAZ , 3
VW Volkswagen , 10286
Volvo , 184
Wartburg , 2
Wiesmann , 5
Yugo , 57
Zastava , 32

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 11:13
Linku:
Vetura , Prizren

BMW 530 Xdrive Luxury Line

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 16:40 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 15:06 Vetura , Prizren

Vw Passat B8 2.0 TDi AutoMatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:05 Vetura , Prizren

Mercedes C 220 AMG-LINE•

28 000 EUR

Sot 14:40 Vetura , Prizren

Caddy 2005 1.9 pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:29 Vetura , Prizren

Golf 4 2.3 v5 2001 Shitet ose Ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Opel corsa 1.2 benzin

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Shkoda fabia 1.2 benzin

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDi 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Touran 2.0 TDI 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

GOLF 6 2.0 TDI DSG

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

GOLF 6 1.6 DSG

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Mercedes B class 2.0 CDI

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Mercedes C200 2012

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Prizren

VW Polo 1.6 TDI Manual 2013 •Life• VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 Vetura , Prizren

AUDI A4 ALLROAD

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:09 Vetura , Prizren

Regjistim skadum

550 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Vetura , Prizren

Audi A4 2.0TDi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Prizren

Passat 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:49 Vetura , Prizren

AUDI A4 2018 RKS

18 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 Vetura , Prizren

BMW 318d 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:47 Vetura , Prizren

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 •MATRIX• Vetem me DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Vetura , Prizren

Golf 8

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:23 Vetura , Prizren

Golf 2 1.6 turbo dizell

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:14 Vetura , Prizren

VW PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 11/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:10 Vetura , Prizren

shkoda octavia 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A3 Sport Back

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Skoda Octavia 2.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Skoda Octavia 2.0 TDI 4x4

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Seat Leon FR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes B220 CDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A4 2.0 D

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Passat

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 118D

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes-Benz E250 4x4 BlueTec

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A5 S-Line 3.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Audi A3 S-Line Sport Back

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Mercedes E 200 Avantgard

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Audi SQ5

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 320 XDrive

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

BMW X3 xDrive 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

VW Passat 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

VW TOURAN 2.0 BMT

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw X1

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Shitorja Vetura , Prizren

Bmw 320 XDrive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 Vetura , Prizren

Peugeot 208 vitti2013 SHİTET URGJENT

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:52 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi regjistrim 8 muaj nemer temin

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:52 Vetura , Prizren

Pikapo dizel 2.0 iregjtruar rks

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Vetura , Prizren

Vw Tiguan 2.0 TDi 4Motion Panoram 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione