Audi q7 -12

Shitet nga: alban 12 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 800 EUR

Komuna: Prizren
ehte makin q7 shume e bukur ka ardhe prej danimarkes .esht automatik. me enzin ec dhe i ka te kalume 0-4999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim