Fiat Stilo 1.9 JTD -04

Shitet nga: Sabit Gashi 20 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prizren
Fiat Stilo 1.9 JTD disel i po sa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir posedon edhe gumat e veres me bandash alumini me goma te reja si dhe gumat e dimrit te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim