Opel Corsa -03

Shitet nga: Xx 12 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes corsa viti 2003 ngjyra gold shum e ruajtur eshte qetas i kam bo krejt servisi ala i ka regjistrim ne rks eshte 1.7 tdi ka motori japane ka klima abs felne goma dimer dhe veres per me shum info thirni ne tel corsa eshte si ne foto ska asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim