Opel Vectra benzin -92

Shitet nga: argetim 31 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prizren
shes opel vectra 2.0 benzin
vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon dy pal goma per dimer dhe veres po ashtu posedon edhe dy pal fellne nje pal per dimer dhe nje pal per veres.
vetura ka regjistrim deri me daten 29. 04.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim