Passat Karavan 1.9 TDI(DI kuqe) 2004 -04

Shitet nga: burim 21 Pri 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Passat Karavan 1.9 TDI(DI kuqe) me 5 shpejtesi, 96kw(131ps) me km 194685. Kerri eshte i ardhur nga Franca dhe eshte ne gjendje shume te mire, eshte i qlajmruar atje, eshte PA DOGAN. Posedon klime automatike, radio me 6cd dhe navigacion, me fellne te veta 205/55/16 M+S, Te interesuarit le te lajmrohen ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim