Peugeot 206 2.0 hdi -03

Shitet nga: Arlind 14 Shk 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Prizren
Peugeot 206 2.0 hdi 90hp I sapo ardhur nga zvicrra nuk ka dogan ësht ngjyr hirët 2dyrsh climatronic sensor Xhami per fshirse na kontatktoni blers serioz Posedon radio me kontroll ne Timon dhe bord compjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim