SEAT IBIZA 1.4 TDI 3L -02

Shitet nga: aki 08 Mar 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prizren
Shitet dhe ndrohet.Meshum info thirni ne 044713072 qmimi e diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim