VW GOLF 4 -99

Shitet nga: Drenit 09 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes golf 4 . 2.3 benzin V5 motorr viti i prodhimit 1999 dy dyersh ,ulset me nxemje dhe te lekures , klimatronik , marshi Automatik . Me te gjitha servisimet e kryera. I sapoardhur nga zvicrra pa doganim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim