VW Passat 1.6 turbo dizel -89

Shitet nga: kujtim 14 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prizren
shitet pasati viti 1989 1.6 turbo dizell ne gjendje shum te mir regjistrim ka deri me daten 26-=11--2015 4 goma te reja dhe siq e shihni ne foto esht ne kete gjendje ju mir presim faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim