VW Passat dizel -04

Shitet nga: driton 31 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Passat wv TDI (I) te kuqe 1.9 viti 2004 dizel, automatik, tiptronik, senzora mbrapa dhe perpara
Per me shum informata kontaktoni ne numer telefoni 044/049 310 400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim