Lope

0 EUR

Shitet nga: Ramë Rama 28 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Lopa me 01. 06. 2017 i ban 9 muj qe o plle viqin e pest/5/ e ka dhe qet 20 litra tamel qmimi me marreveshje. Gjendemi ne Likofc
Tel:044367027
Viber:+37745938686
Ramë Rama
044367027
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione