Iphone 6 Full Unlock i ri ngjyre Grey

580 EUR

Shitet nga: Faredin 12 Tet 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iphone 6 esht shum pake i perdorur rreth dy jave dhe nuk posedon asnje demtim.
Faredin
049456400
Leaflet
Në fillim