Canon d1100

420 EUR

Shitet nga: arlind 10 Pri 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Fotoaparate
Shitet canoni d1100 me 2 objektiva njani 18 55 dhe tjetri 100 300 siq shihet edhe n foto canon eka edhe qaten e e vet edhe të gjidha qe ju dohen ni apratit profesional
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione