Shpalljet e kompanisë Publikuar: Mar 29 2023 01:51

Shitet Shtepia 400 M2 me 6.4 Ari Obor ne Arberi

EUR

Publikuar: Mar 29 01:51
Shikime: 679
Shitet Shtepia ne Arberi - Kodi 2104

Lokacioni: Arberia 2 Mbi Ministrin e Shendetsise

Siperfaqe: 400 M2

3 Katshe

Renditjet:

- 8 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Koridor
- 4 Banjo
- 3 Ballkona

Posedon:

- Garazhd per Vetur
- Podrum
- Obor 6.41 Ari

Çmimi €300.000

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3GlxG7h

📞 044 302 000
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione