Publikuar: Gush 12 2022 08:00

Ferguson IMT 539

Publikuar: Gush 12 08:00
Shikime: 1
Shes imt 539 me librez, viti 1985 me 1400or pune.
Posedon Kabin, Vllaqa,Pllugji, dhe kos per bari qe vendoset ne mes te traktorit.
Cmimi sipas marrveshjes
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
045521944

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione