Cadillac escalade 6.2 v8

Shitet nga: Eron 27 Qer 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: Escalade
Shes cadillac escalde ne gjendje prefekte i po sa ardhur nga amerika me gjitha serviset e kryera ,ka te vendosur impiant gazi nga fabrika ,ka xhama te zi,karriket lekur me nxemje ftofje ,televizor mbrapa ,7 ulse ,kamer mbrapa ,senzor ,posedoj edhe pjes rezerv : gurthne me diska termostatin ,pumpen e ujit ,shfejsisa me kablla komplet vetura osht ne gjendje prefekte boj edhe ndrrim me naj vetur qe me konvenon ju mirpres ne nr :044951029 dhe viber +383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim