Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Cadillac Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Allante , 12
ATS , 11
BLS , 11
CT6 , 1
CTS , 23
Deville , 17
Eldorado , 8
Escalade , 37
Fleetwood , 3
SRX , 5
STS , 6
XLR , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Cadillac | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Sht 16:56 Vetura , Gjakovë

Shitet Cadillac Escalade

20 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Sht 23:09 Vetura , Klinë

Cadillac Deville

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 21:47 Vetura , Gjakovë

CADDT TDI

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 20:02 Vetura , Ferizaj

Cadillac 2009 cts

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 13:57 Vetura , Prishtinë

Cadillac escalade

110 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Gush 22:27 Vetura , Prishtinë

Shitet cadillak 6.2 benx him edhe ndrim

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Gush 22:22 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrim

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Gush 11:07 Vetura , Gjakovë

CADDT TDI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 12:44 Vetura , Ferizaj

Cadillac escalade

14 Gush 13:56 Vetura , Ferizaj

Cadillac escalade

110 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Korr 13:37 Vetura , Gjilan

shitet dhoma 200€ - i diskutueshem 049 420 521

200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Korr 08:35 Vetura , Gjakovë

CADDT TDI

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 22:19 Vetura , Prishtinë

Cadillac ATS 2.5b - 2013 (115.000km) Automatik

14 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Korr 14:13 Vetura , Lipjan

Shesim dhe për bashqe dhe oborre

100 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Korr 03:26 Vetura , Gjakovë

CADDT TDI

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 14:51 Vetura , Prishtinë

Shes Cadillac 2.8i Automatik rks

2 500 EUR

21 Qer 22:02 Vetura , Prishtinë

Shes makinen

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 14:16 Vetura , Gjakovë

CADDT TDI

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 14:07 Vetura , Gjakovë

CADDY SDI

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 16:48 Vetura , Gjakovë

CADDY SDI

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 16:42 Vetura , Gjakovë

CADDT TDI

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Qer 21:42 Vetura , Viti

Rang rover ( pa dogan 2010 )

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 15:26 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 22:01 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrim

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 18:53 Vetura , Gjakovë

CADDT TDI

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 19:16 Vetura , Prishtinë

Shitet 6.2 cadillak platinjum asht

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Mar 19:41 Vetura , Prishtinë

Shitet cadillak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Mar 20:21 Vetura , Prishtinë

Shitet cadillak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Shk 10:18 Vetura , Pejë

Shitet cadillak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Shk 16:23 Vetura , Prishtinë

Cadillak viti 2018 6.2 benx edhe hi ndrrim

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Shk 21:32 Vetura , Ferizaj

cedy rks 4 muj

11 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 15:17 Vetura , Pejë

Shitet cadillak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Jan 22:52 Vetura , Burim

Shitet cadallak 6.2 benz viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Jan 21:24 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Jan 21:23 Vetura , Prishtinë

Shitet viti 2018 cadelak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Dhj 23:27 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2001

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 19:52 Vetura , Mitrovicë

Cadillac Platinum

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Nën 00:14 Vetura , Pejë

Shitet Cadillac Fleetwood Brougham Automatik 4.1Benzin 1984

15 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Gush 11:36 Vetura , Prishtinë

Urgjent shes Cadillac eldorado 1973

16 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Qer 23:45 Vetura , Prizren

Cadillac

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:52 Vetura , Malishevë

Cadillac

26 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Pri 12:41 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet0 Cadillac Escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 22:39 Vetura , Gjakovë

shitet vetura

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 10:47 Vetura , Drenas

Cadillac escalade 6.2 2007 v8 benzin/gas

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 23:15 Vetura , Klinë

Cadillac Deville (old school)

10 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 15:33 Vetura , Prizren

Cadillac

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 23:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Cadillac-Fleetwood - viti 1986

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 13:19 Vetura , Mitrovicë

Shes veturen cadillac eldorado

3 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 14:03 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Cadillac Escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 15:21 Vetura , Mitrovicë

Makine

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Cadillac | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione