vetura per nuse

0 EUR

Shitet nga: limuzina 14 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Lincoln
vetura per nuse ne peje ejani dhe rezervoni tani kontaktoni 049-636-466
limuzina
049636466
Leaflet
Në fillim