shitet

Shitet nga: besart 28 Jan 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 74 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: Xedos
shitet vetura e tipit mazda xdeos 9 viti prodhimit 1996 benzin v6 ne gjendje shum te mir vetura ka airbag karrika me nxemje mbyllje qendrore alarm 5 cd xhama elektronik klimatronik karriga me nxemje dritat xenon dhe 2 pal goma ne bandash dhe ne fellne si dhe nje vit rexhistrim pers bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim