Renault Kadjar 2017 1.5 DCI

20 000 EUR

Shitet nga: Ljuba 25 Jan 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Renault
Modeli
Kadjar
Auto eshte ne dispozicion te mirat, blere te reja ne salloni AutoMita. Regjistrim deri muaj maj 2020, posedon kater gomat te reja dimrit dhe verore.Cmimi nuk eshte fiksuar. Per ma shume info thirrje ne telefoni: 049428145 dhe 044133641
Leaflet
Në fillim