Publikuar: Dhj 11 2017 09:48

Rent a car LEDI

EUR

Publikuar: Dhj 11 09:48
Shikime: 1
Rent a car LEDI jepim vetura me qera te gjitha veturat jan automatik dhe jan naft me te vjetra se 2005 nuk eshte asnje veturat fillojn me qimim nga 20€ deri ne 100€ dita.
Vetura mbahet 24 ore dhe ngjehet nje dite vetura jepet e paster duhet te kthehet e paster.
Por ju lutem dimri po afrohet dhe ju lutem porosit veturen sepse mund te mosteket te lira veturat jan te ndryshme si psh:mercedes ML, E270, golf 4,5,6, bmw x5 x6 320d ,toran (7 ulse), rang rover, opel etj kena the vetura me 7 ulse.
FALIMINDERIT PER MIRKUPTIMIN!! 😉😉
Tel:+377-44-989-998
Tel:+386-49-70-40-70
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
044989998

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione