Shes Peugeot 206+

2 900 EUR

3 400 EUR

Shitet nga: Alban 10 Dhj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Shitet vetura Peugeot 206+ e sapo ardhur nga Gjermania. Veuta ka 216 mije kilometra dhe eshte ne super gjendje teknike dhe vizuele. Vetura motor 1.4 hdi, dizell, 70 kual fuqi dhe eshte shume ekonomike. Pajisjet: klime, abs, mbyllje qendrore, radio CD dhe vjen me dy pale goma. Vetura ka librin e servisit dhe kilometrat i ka te garantuara. Per me shume kontaktoni ne telefon apo ne viber.
+38349494964 ( viber )
+491637014827
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione