Publikuar: Tet 25 2021 05:32

SHITET TESLA 3 ME POROSI inviduale

EUR

Publikuar: Tet 25 05:32
Shikime: 3
TESLA MODELL 3:

Shitet Tesla model 3 modelli fundit me vitin 2021/22.
Tesla model 3 ke teknologjin se fundit internett gratis nga Tesla kostot e vogla, nje mushje full charcge 20Euro mund te vozitni 614km(long range modeli) ose 567 km (packeta performace).

Tesla model 3 performace me 2 motorra elektrike dhe forcen transemton nga 4 rrotatt total(4WD).
Makina ec maksimalisht 261km/h dhe ka forcen prej 0 - 100km/h prej 3,3 sekonda. Dmth esht ma i shpejt se E63AMG S , Porshe Panamera Tubo vetem ne pasqyre e she e te tjeret. Tesla esht ardhmerija, Momentalisht esht harta e supercharge e mushne ne evrope per siper. Mali zi, Kroacia, edhe Serbia kan omentalish 3 deri 4 supercharge dmth stacion ku mund te mbushni makinen me elektricitet per 15-20 minuta. Nese vendosni ta mbushni ne stepi, ne ores 21:00 ne mengjes se neser keni 100% full batari per ne oren 07:00 mengjes.

Kjo esht mundesia ta porosit makinen elektrike 00killometraszh nga fabrika. Mund te vendosni interierin design, ngjyren jasht, fellnet, fuqin e motorit(vetem long range ose performace).

Shruni ne wattzup per me informacion ma teper.

Blendiani
+ 47 908 22 449
Norvegji
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione