Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 40
Aixam , 25
Alfa Romeo , 18
Alpina , 18
Artega , 12
Audi , 46
BAIC , 2
Bentley , 1
BMW , 37
Bugatti , 3
Citroën , 3
Corvette , 3
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Fiat , 3
Ford , 1
GMC , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 2
MG , 3
MINI , 2
Morgan , 1
Nissan , 3
NSU , 1
Opel , 12
Peugeot , 2
Porsche , 2
Renault , 4
Škoda , 1
Smart , 1
Tesla , 19
Toyota , 2
Volvo , 1
Wartburg , 1
Yugo , 2
Zastava , 1

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 12:36 Vetura , Ferizaj

Auto per femi

120 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:29 Vetura , Besianë

GOLF 7 GTE (1.4 TSI dhe ELEKTRO��) 204 ps VITI 2016 (Ndrrim)

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 Vetura , Drenas

Shiten ose ndrrohen

270 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:05 Vetura , Prishtinë

Mercedes EQE 350 4Matik

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:04 Vetura , Prishtinë

VW E-UP 100% Elektrike

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:35 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 8 GTE 2021 38.000 km

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:15 Vetura , Gjilan

Tesla Model 3 Performance 513PS dual motor-Carbon 2022

54 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:58 Vetura , Fushë Kosovë

Moler Knauf Glet 048878728

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:21 Vetura , Vushtrri

Shes autolarja

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:53 Vetura , Fushë Kosovë

Shiten thikat e ardhur nga gjermani

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 11:19 Vetura , Gjakovë

Aparat per mbushjen e klimave ����

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:37 Vetura , Gjakovë

(BLEJM VETURAT NGA NORVEGJIA GJERMANIA DEFEKT PA DEFEKT

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:40 Vetura , Mitrovicë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:34 Vetura , Prishtinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 23:27 Vetura , Prishtinë

Nisan 100% Elektik

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Sht 06:11 Vetura , Mitrovicë

Tesla X90D ne shitje, 7 ulse.

49 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 17:07 Vetura , Artanë

Купить яд чтобы убить отравить человека Москва.

333 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Sht 19:11 Vetura , Mitrovicë

Tesla S

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Sht 14:44 Vetura , Pejë

Shes Mercedes c350e PLUG-IN-HYBRID 2X AMG 2018 PILOT DRIVE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Sht 15:57 Vetura , Prishtinë

Tesla Model Y

47 990 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Gush 11:39 Vetura , Pejë

Porkolic

130 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 08:10 Vetura , Ferizaj

Bass bofer

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Gush 14:03 Vetura , Prishtinë

Audi Q4 e tron 35 elektrik i ri

42 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 02:01 Vetura , Drenas

Shiten kelyshet e vogel

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 20:46 Vetura , Lipjan

prodaja

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Gush 11:44 Vetura , Kaçanik

TESLA MODEL X 100D SUV 2019 ME GARANCION

58 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Gush 16:37 Vetura , Fushë Kosovë

dj naqi +38349181946

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 08:20 Vetura , Fushë Kosovë

makin slektronike per femij 0-7

100 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 07:09 Vetura , Prizren

Mercedes viano

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 13:56 Vetura , Gjilan

veture per femije

150 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 13:56 Vetura , Gjilan

veture per femije

150 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 11:41 Vetura , Gjilan

Veturë për femijë

130 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 07:05 Vetura , Gjilan

veture per femije

150 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 01:49 Vetura , Prishtinë

Scooter elektrik

265 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 06:57 Vetura , Gjilan

Tesla Model 3 - Long Range 2021

43 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Korr 11:41 Vetura , Mitrovicë

2023 Custom Electric Trojan EV Black *AGM Maintenance Free B

14 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 00:55 Vetura , Gjilan

shiten Fellnet 235/45/17

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 11:26 Vetura , Lipjan

Enlarse TELEFUNKEN

55 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 10:57 Vetura , Prishtinë

Shes

700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 11:39 Vetura , Prishtinë

Shitet

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 07:01 Vetura , Prizren

Vetura Electrice ne shitje

200 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 01:18 Vetura , Prishtinë

Tesla S

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 11:44 Vetura , Prizren

Shiten

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Qer 11:44 Vetura , Prizren

Shiten

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Qer 11:44 Vetura , Prizren

Shiten

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Qer 13:58 Vetura , Gjilan

Fellne Golf 7 , b7 , b8

480 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Qer 21:18 Vetura , Besianë

Timoni Shitje i ri per ps3 ps4 ps5 edhe Pc

150 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 12:22 Vetura , Drenas

Urgent shes frigo montus edhe normal

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 16:21 Vetura , Lipjan

renaul fluence elektrik viti 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Maj 16:01 Vetura , Prishtinë

Makina Elektrike

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione