Mercedes Benz B 180 CDI Sport Paket 7G 98.000 Km

Shitet nga: Islam 14 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Mercedes Benz B 180 CDI Sport Paket Avantgarde
Automatik 7G 98.000 Km te Garantuara
i posa Doganuar dhe regjistruar me targa RKS
Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
per me shum informata kontaktoni 049818371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim