Daewoo 1.2 2004

Shitet nga: Ben 14 Qer 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 100 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Klinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Kalos
Shes daewoo Kalos 1.2 benzin 4-dyersh viti prodhimit 2004 , me klime funksionale dhe shpenzime te vogla.
Posedon motorr te mazdes fabrikisht dhe te gjitha pjeset e saj.
Ka te kaluara 109000 km te garantuara
Posedon:
Fellne te aluminit 14
Gjama elektrike
Kontakt viber&whatsapp : +37744145964
Klime funksionale
Abs etj.
Ndrroj edhe me vetur me te madhe , shtoj edhe pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim