Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Klinë

Acura , 24
Aixam , 10
Alfa Romeo , 42
Alpina , 8
Artega , 4
Audi , 469
BAIC , 2
Bentley , 1
BMW , 335
Bugatti , 3
Cadillac , 5
Chevrolet , 12
Chrysler , 14
Citroën , 130
Dacia , 6
Daewoo , 7
Daihatsu , 2
Dodge , 9
Fiat , 211
Ford , 243
GMC , 1
Honda , 16
Hyundai , 31
Isuzu , 2
Jaguar , 6
Jeep , 18
Kia , 57
Lada , 1
Lancia , 4
Land Rover , 31
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 12
MG , 3
MINI , 7
Mitsubishi , 39
Nissan , 65
Opel , 616
Peugeot , 180
Porsche , 2
Proton , 1
Renault , 215
Rover , 17
Saab , 3
Seat , 90
Škoda , 31
Smart , 30
Ssangyong , 5
Suzuki , 8
Tata , 4
Tesla , 1
Toyota , 16
Trabant , 1
TVR , 1
VW Volkswagen , 2211
Volvo , 24
Wartburg , 1
Yugo , 2
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 01:04
Linku:
Vetura , Klinë

Shitet Mazda 6 , 2.0 viti 2009 rks ne gjendje perfekte

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 04:44
Linku:
Vetura , Klinë

Vw golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

Dje 21:29 Vetura , Klinë

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:38 Vetura , Klinë

Shitet ML

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:17 Vetura , Klinë

Reno automatik rks

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:14 Vetura , Klinë

Opel 1.3 Dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:21 Vetura , Klinë

Shitet vetura

45 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 01:04
Linku:
Vetura , Klinë

Shitet Mazda 6 , 2.0 viti 2009 rks ne gjendje perfekte

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:52 Vetura , Klinë

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKTT AKSIDENT

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:28 Vetura , Klinë

Fellne per mercedes & Citroen pegeot

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 00:25 Vetura , Klinë

Polo 1.4 Benzin

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:25 Vetura , Klinë

Golf 7 DSG automatik 2.0 karavan viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 14:39 Vetura , Klinë

Peugeot 206 1.4 Benzin RKS deri 05/24

2 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:15 Vetura , Klinë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 13:44 Vetura , Klinë

Caddy VW Volkswagen

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 13:43 Vetura , Klinë

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 10:25 Vetura , Klinë

Opel

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 10:19 Vetura , Klinë

Opel Insgnia

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 23:31 Vetura , Klinë

Kerkoj Menjaq Automatik

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Sht 23:13 Vetura , Klinë

Cadillac Deville

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 09:36 Vetura , Klinë

Blej Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Sht 02:14 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 02:11 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 23:58 Vetura , Klinë

Golf 3 1,8 Benzin Automatik

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 23:58 Vetura , Klinë

Shitet vetura Golf 3

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 23:42 Vetura , Klinë

WV CEDI VITI 2017 I DOGANUAR RKS

12 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 23:44 Vetura , Klinë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 22:43 Vetura , Klinë

Mercedes ML

4 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 20:41 Vetura , Klinë

peugeot 1.2

690 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Sht 20:17 Vetura , Klinë

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h O

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 15:48 Vetura , Klinë

Shitet Ford focus 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 09:48 Vetura , Klinë

Mercedes r320 cdi

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Sht 09:47 Vetura , Klinë

Jeta

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 00:18 Vetura , Klinë

Shes opel corsa 1.3 cdti dizell

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 21:18 Vetura , Klinë

Peugeot 207

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 13:47 Vetura , Klinë

Opel Astra H

4 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 07:23 Vetura , Klinë

audi a3 2018 s tronic

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 06:09 Vetura , Klinë

Ford Kuga 2.0-150ps. 4x4

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 06:09 Vetura , Klinë

Vw Tiguan viti 2017-2.0-150ps

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 05:37 Vetura , Klinë

Ford Kuga model 2017-2.0 4x4

14 900 EUR

26 Sht 05:17 Vetura , Klinë

Ford Kuga 2.0-150 ps 4x4

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 12:30 Vetura , Klinë

Shitet VW Polo 1.4 16V

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 12:14 Vetura , Klinë

Opel Combo

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 09:18 Vetura , Klinë

blej katalizator 049558444

1 234 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 22:33 Vetura , Klinë

Peugeot 207

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 22:14 Vetura , Klinë

Shitet A clas dizell Automatik

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 22:02 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 20:43 Vetura , Klinë

Opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 16:48 Vetura , Klinë

Shitet Opel Zafira

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 15:53 Vetura , Klinë

Shes veturen toyota avensis

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione