Shtëpi Luksoze 294m2 në shitje në Veternik.

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 294 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në Veternik mbrapa Fortesës. Shtëpia është e ndërtuar me leje, ndodhet në 4.2 ari truall dhe ka gjithsej 2 kate.
Shtëpia është e ndërtuar me cilësi të lartë dhe me një arkitekturë moderne. Shtëpia posedon ngrohje qëndrore nën dysheme, ndricim të lartë natyral, oborr, pishinë dhe dy garazha.
Shtëpia është në fazën finale të ndërtimit dhe përfundohet nga pronari.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo

-Kati i 2-të:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 2 Banjo
| 4 Ballkona

ID e shpalljes: 30114

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim