kalldaja shporeta kamina

Shitet nga: Bashkimi Dje 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 68 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Termo
Modeli: Model Tjeter
kemi shporeta kamina kalldaja mga 10 kw derin 300 kw radijatora pomp qarkulluse edhe punen e dores me garancijon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim