Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima në shitje

Alfa Plam , 1
Panasonic , 3
LG , 1
Vivax , 3

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.

20 Mar 05:01 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Termopomp 18KW

3 790 EUR

26 Shk 10:55 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Termopomp 18 KW split

3 790 EUR

07 Dhj 23:04 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojmë klima

5 EUR

26 Tet 12:57 Shitorja Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kotell me dru

1 250 EUR Price Reduced

05 Tet 08:59 Ngrohës dhe Klima , Rahovec

TERMO

220 EUR

14 Sht 12:30 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klima

115 EUR

13 Qer 21:20 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitje-Montim-Mirembajtje

04 Tet 17:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet klima

1 000 EUR

02 Sht 11:12 Ngrohës dhe Klima , Besianë

shitet kaftorri pa qynga

80 EUR

27 Maj 09:58 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Klima beko 12

100 EUR

17 Maj 17:33 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Solar

1 EUR

29 Mar 11:15 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SOLAR

1 EUR

26 Tet 18:17 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaje per pelet

1 800 EUR

04 Tet 17:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Elind 4.5 Kw

115 EUR

18 Sht 10:43 Ngrohës dhe Klima , Burim

Nxemje Qendrore Klima

21 Gush 13:28 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima, Ventilim

1 EUR

05 Gush 12:26 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kompresor per Klima

120 EUR

08 Korr 23:30 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SOLAR PER UJE

550 EUR

14 Nën 09:43 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Termo Pomp me ajer

4 000 EUR

17 Gush 21:21 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Ngrohje qendrore

02 Jan 11:53 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Frigorifer montues i kombinuar Ariston

60 EUR

27 Gush 22:25 Ngrohës dhe Klima , Prizren

solar kurse energji !!

695 EUR

17 Korr 11:29 Ngrohës dhe Klima , Rahovec

Prodhojme kamina

350 EUR

19 Nën 14:39 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet te druve

01 Nën 13:48 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Vision Term

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione