Publikuar: Mar 27 2023 08:36

Klima inverter deri -25*C

Publikuar: Mar 27 08:36
Shikime: 560
Shesim klima inverter deri -25*C me garancikn 2 vite garancion i plot dhe 2 vite garancion me pjes rezerv.
Ne klimat i shesim, i montojm dhe i servisojm.
Klimat jan ekonomike, me gaz ekologjik modele te reja.
Na telefononi ju mirpresim nga Arting.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
560
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 12 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045338830044306958

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione