Publikuar: Shk 26 2023 10:55

Termopomp 18 KW split

EUR

Publikuar: Shk 26 10:55
Shikime: 3
Termopompa 18 kw split system
Panasonic kompresor
WiFi kontroll
Hanywell ventil 3 kahor
3 m Gypa falas
Nxeht, Ftoft dhe sanitari
3 vite Garancion
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 12 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044194159

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione