Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima | Panasonic | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj All | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Panasonic Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Dhj 18:32 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Nxemse me plin

50 EUR

16 Nën 17:05 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Nxemse

100 EUR

11 Nën 12:00 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

shporet me Pelet per Nxemje

700 EUR

02 Tet 22:10 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet klima

13 Qer 19:38 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klim panasonic

200 EUR

10 Jan 09:58 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kalorifer

45 EUR Price Reduced

09 Nën 14:34 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Ngrohje

02 Nën 14:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Nxemse me plin

1 EUR

27 Sht 21:21 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

frigo klima

1 EUR

30 Gush 21:57 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shitet

45 EUR

16 Korr 12:40 Ngrohës dhe Klima , Malishevë

SHITET KLIMA

65 EUR

28 Qer 10:52 Ngrohës dhe Klima , Prizren

U shit

20 EUR

28 Qer 09:52 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shitet

50 EUR

31 Maj 23:34 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Klim Levizese me rrota per 60 m2

60 EUR

15 Maj 09:44 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Ujesjelles qeramike

10 Maj 16:20 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Mallra Zvicres

17 Pri 00:29 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Vaksina Pfizer

3 EUR

14 Shk 20:55 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet elektrik me Pelet

1 EUR

04 Jan 02:04 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klime

100 EUR

03 Dhj 14:38 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten haletet me qmim te volitshem

800 EUR

28 Nën 15:45 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet kamini

120 EUR Price Reduced

25 Nën 20:43 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Nxehmje me pelet

2 300 EUR

20 Tet 10:14 Ngrohës dhe Klima , Rahovec

Shes Nxemsen 3.5kW

100 EUR

25 Sht 23:31 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

qmim i lire

12 Sht 15:34 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet Termo

70 EUR

26 Qer 11:41 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

klim nga kfori

80 EUR

19 Qer 00:42 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

klim panasonic 12

190 EUR

11 Maj 14:41 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparate per Akulle

10 Maj 17:56 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin

130 EUR

06 Pri 11:38 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet I nxemjes

08 Shk 10:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparata per Cafe

08 Shk 10:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparate per Cafe

08 Shk 10:46 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparata per Akulle

08 Shk 10:34 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Aparate per Akulle

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Panasonic Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information