Shiten banesa

0 EUR

Shitet nga: Ilir 26 Maj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesim banesa me kfadrature te ndryshme dhe kate te ndryshme .banesat jane te ndertuara me standartet me te reja te ndertimit.Banesat gjinden ne rrugen Sali Ceku afer Gjykates Themelore Ferizaj 044 667 767
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione