Shitet banesa ne FUSHE KOSOVE

30 000 EUR

Shitet nga: Banesa 12 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa ne bresje afer ambullantes dhe komunes se re eshte ne katin e 3 pres bleres serioz
Leaflet
Në fillim