Shitet shtepia 5.5 ari ne AKTASH rr."Gazmend ZAJMI"

650 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë 75m² në shitje në rrugën B ndërtim i Royal 60 000 EUR
Leshohet banesa me qira te parku i qytetit 350 EUR
Banesë në SHITJE ne Bregun e Diellit te Ambulanta 180 000 EUR
Banesë me qira për zyre në qendër, afër sheshit 450 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet shtepia 5.5 ari ne AKTASH rr."Gazmend ZAJMI", shtepia eshte ndertim i vjeter, ka pozite shume te mire per skaj dy rrugeve.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me qira në qendër te hotel "Sirius" 320 EUR
Shitet banesa 113m2 te Cima Construction te rr."B" 820 EUR
Zyre me qira në qendër, te kinemaja "ABC" 450 EUR
Banesë me QIRA në Ulpianë, mbrapa Aleancës 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione