Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Lenovo Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Lenovo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:30 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Besianë

Lenovo hp Fujitsu Dell i3 i5/40

40 EUR Price Reduced

Sot 08:19 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Besianë

Lenovo i5 4GB GEN4 Gjermania

50 EUR Price Reduced

27 Shk 08:33 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Viti

Mini pc Core i5- per zyre, 20 copa

60 EUR

27 Shk 07:48 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Gaming PC i5 10400F, GTX 1660SUPER

550 EUR

24 Shk 20:24 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Ferizaj

GAMING PC (shtepiza)

330 EUR

22 Shk 19:32 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Gjilan

LENOVO CORE i5 / 7400T / ALL IN ONE

200 EUR Price Reduced

21 Shk 09:09 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Pejë

Gaming Pc-AMD Ryzen 5 3600X-Pulse 6700XT_

680 EUR

20 Shk 20:21 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Lenovo PC Kompjuter

50 EUR Price Reduced

18 Shk 04:40 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

U shit

13 Shk 13:15 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Gaming PC

400 EUR

19 Jan 13:04 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Lipjan

SHES PC i7 Gen 8 - 2060 grafika

950 EUR

14 Jan 23:13 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Gtx 1560 shtepize i5 4 20gb Ram

200 EUR

13 Jan 19:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

shtepize gtx 1650 20giga ram

250 EUR

19 Dhj 11:33 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Shitet shtepiza e re ryzen 16gb ram

170 EUR Price Reduced

17 Dhj 20:28 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Vushtrri

PC lenovo

100 EUR

10 Dhj 11:59 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prizren

Lenovo për gaming

870 EUR

21 Nën 08:00 Shitore Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

18 Nën 14:54 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Shitet PC Gaming

1 200 EUR

01 Nën 21:15 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Fushë Kosovë

KUPAQKA

15 EUR

24 Tet 20:38 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

SHITET PC ME MONITOR i5 6600

200 EUR

17 Tet 18:37 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Ferizaj

Gaming pc rtx 2060 6 GB

550 EUR

03 Tet 06:44 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Gjilan

Shitet pc komplet 430 Euro

19 Sht 09:57 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Ferizaj

Lenovo me Touchscreen

300 EUR

09 Sht 21:51 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Ferizaj

shiten 10 pc lenovo

2 000 EUR

09 Sht 19:37 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Lenovo All-in-One

150 EUR

26 Gush 09:11 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Pejë

Lloptop në gjendje shumë të mirë

170 EUR

23 Gush 19:21 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Viti

kumpjuter lonovo

250 EUR

23 Gush 18:56 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Viti

kumpjuter LENOVO

250 EUR

28 Korr 13:57 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Skenderaj

PC NE SHITJE

400 EUR

07 Korr 04:32 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Mitrovicë

Shes kompjuter

500 EUR

06 Korr 14:57 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Shiten 5 Pc Lenovo komplet

120 EUR

15 Qer 05:43 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prizren

SHITET PC SET-UP GAMING

970 EUR

13 Qer 21:22 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Pejë

Legion lenovo i5 gen 11

800 EUR

12 Qer 18:14 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Pejë

Shitet pc gjendje perfekte

1 250 EUR

10 Qer 21:18 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prizren

SHITET PC SET-UP GAMING

970 EUR

10 Qer 11:46 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prizren

SHITET PC SET-UP GAMING

970 EUR

09 Qer 13:26 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Pejë

pc gaming

410 EUR

05 Qer 04:16 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Shitet Pc ne gjendje te mire pune

160 EUR

28 Maj 18:14 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Pejë

SHES GAMING PC

330 EUR

28 Maj 16:01 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Lipjan

pc gaming

750 EUR

28 Maj 15:44 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Malishevë

Gaming Setup

330 EUR

28 Maj 13:26 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Ferizaj

Kompjuter gaming pc

800 EUR

27 Maj 00:37 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Ferizaj

Kompjuter gaming pc

800 EUR

27 Maj 00:32 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Ferizaj

shes gaming pc kompjuter

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Lenovo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione