Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Yoga Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Yoga | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjakovë

Lenovo Yoga X370 with PEN

280 EUR

19 Pri 14:08 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenov yoga

699 EUR

24 Mar 09:35 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

Shitet Lenovo Yoga Slim 7 PRO

550 EUR Price Reduced

22 Mar 19:50 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

Lap Top Lenovo ThinkPad

14 Mar 01:50 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Ferizaj

llaptop lenovo yoga Gen 8 urgjent

250 EUR Price Reduced

21 Shk 21:43 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenovo Yoga C940 x360 Gaming PC

700 EUR

29 Jan 23:04 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Pejë

Laptop Lenovo Yoga

300 EUR Price Reduced

18 Jan 04:31 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Pejë

Laptop Lenovo Yoga gen7

300 EUR

18 Dhj 10:28 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Dardanë

Lenovo Yoga 2

130 EUR

13 Dhj 19:20 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prizren

Lenovo Yoga 720 15"

499 EUR

29 Nën 00:44 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Pejë

Lenovo Yoga i7 gen7

350 EUR

27 Korr 04:49 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Dragash

Lenovo Yoga slim 7i

420 EUR

22 Shk 19:55 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Mitrovicë

Lenovo yoga 3

210 EUR

18 Shk 06:10 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prizren

Lenovo i7 8-gen

480 EUR

17 Shk 23:34 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prizren

Lenovo Yoga Slim 7 Pro

700 EUR Price Reduced

04 Shk 16:04 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Dardanë

Lenovo Yoga

650 EUR

04 Shk 14:42 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenovo YOGA X380

399 EUR

20 Dhj 12:27 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

Lenovo Yoga x370

350 EUR

03 Dhj 13:47 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Fushë Kosovë

Laptop

110 EUR

29 Sht 00:00 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Fushë Kosovë

Lenovo Touch Screen / I7 8GB Ram 256GB SSD

180 EUR Price Reduced

26 Sht 00:25 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

Laptop yoga x370

300 EUR

21 Sht 19:16 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

Yoga 370 touchscreen I7

330 EUR

13 Sht 04:31 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenovo Yoga 370

370 EUR

15 Gush 14:14 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenovo yoga 260 touchscreen

350 EUR

12 Gush 11:33 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjakovë

Lenovo ThinkPad Yoga 260 (20FE) 2 in 1 Laptop i5 6th Gen

180 EUR

21 Korr 11:52 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

Shes tavolinen per llaptop

13 EUR

22 Maj 15:55 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

yoga 370 touchscreen

330 EUR

21 Maj 13:41 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenovo Yoga x380 i7-G8

499 EUR

27 Shk 20:17 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

Lenovo Yoga 710

570 EUR

02 Shk 03:59 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

Laptop touchpad I7 Gen 7

550 EUR Price Reduced

23 Jan 02:24 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenovo touch urgjent

23 Jan 02:24 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Laptop lenovo yoga2 touch

17 Dhj 17:34 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Dardanë

Loptop Lenova yoga

820 EUR

30 Tet 11:35 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenovo X380 Yoga i5 8gen ssd 500 8 ram

450 EUR Price Reduced

15 Tet 12:33 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Shitet - Lenovo YOGA 13, Laptop & Tablet

149 EUR Price Reduced

24 Gush 00:24 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo Yoga 500

350 EUR Price Reduced

18 Maj 10:48 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenovo Yoga 7

940 EUR

29 Jan 10:39 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Shitet Lenovo Yoga 730 13”

500 EUR

21 Nën 15:19 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Ferizaj

Lenovo

1 600 EUR

10 Gush 16:10 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

LENOVO YOGA ALL IN ONE + TOUCH + FINGERPRINT

500 EUR

22 Pri 12:13 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prishtinë

Lenovo Yoga

550 EUR

15 Pri 22:19 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Therandë

Lenovo Yoga 500 15IBD

280 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Yoga | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione