Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC 10 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | HTC 10 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 18:11 Telefona celular , Prizren

Shitet nr vala 046 45 00 00

250 EUR

01 Qer 01:56 Telefona celular , Prizren

Shiten komplet

250 EUR

25 Pri 13:57 Telefona celular , Pejë

Shitet nokia 25€ posta falas��

08 Mar 23:27 Telefona celular , Besianë

HTC

45 EUR

19 Tet 19:10 Telefona celular , Skenderaj

Shes

45 EUR

18 Tet 13:54 Telefona celular , Gjakovë

Htc per pjes

10 EUR

29 Sht 14:02 Telefona celular , Lipjan

shes samsung galaxy A50 gjendje tmir.

170 EUR

14 Korr 10:28 Telefona celular , Ferizaj

HTC 10

50 EUR

03 Korr 13:47 Telefona celular , Vushtrri

she’s

60 EUR

04 Qer 22:14 Telefona celular , Ferizaj

Htc

10 EUR

27 Pri 18:00 Telefona celular , Gjilan

Armani

05 Shk 09:40 Telefona celular , Prishtinë

Htc

20 EUR Price Reduced

09 Jan 13:32 Telefona celular , Prishtinë

Drejtuese me pllake qeramike

50 EUR

19 Dhj 18:31 Telefona celular , Prishtinë

Shitet numri

16 Dhj 20:17 Telefona celular , Prizren

Zingjiri mbreteror 80 €

80 EUR

12 Nën 23:18 Telefona celular , Prizren

HTC

100 EUR

29 Tet 15:35 Telefona celular , Prishtinë

shes numrin 044 433 500

180 EUR

01 Tet 11:23 Telefona celular , Besianë

HTC 10

150 EUR

26 Sht 15:57 Telefona celular , Prishtinë

Soni 3

70 EUR

15 Sht 08:11 Telefona celular , Gjakovë

Htc 10 , 32 giga ,4 gb ram

80 EUR Price Reduced

31 Gush 14:25 Telefona celular , Prizren

Htc

70 EUR

11 Gush 12:01 Telefona celular , Prishtinë

Shitet blackberry

50 EUR

06 Korr 09:43 Telefona celular , Prizren

Telefon (celular) lenovo

50 EUR

01 Korr 11:03 Telefona celular , Besianë

htc gjendje t rregullt thujse i ri

06 Qer 01:46 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sh

300 EUR

06 Maj 12:51 Telefona celular , Gjakovë

cd per pl4 orgjinale

02 Maj 17:14 Telefona celular , Prishtinë

Htc 10 gold 32 gb

145 EUR

01 Pri 12:06 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet ose nderrohet HTC M10

150 EUR

11 Gush 21:22 Telefona celular , Ferizaj

Shitet HTC 10

07 Gush 15:43 Telefona celular , Ferizaj

HTC 10 32gb 4gb ram

145 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | HTC 10 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione