Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Corsa 1994 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Corsa 1994 , kategori , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Corsa 1994 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 19:43 Banesa  ·  Ferizaj

Banesa ne shitje Macropus 3 dhoma 129.80m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
23 Maj 19:41 Banesa  ·  Ferizaj

4 Banesa ne shitje Brand Invest metra dhe kate te ndryshme

Numri i dhomave: 3
16 Maj 21:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ferizaj

Shitet parcela ne Burrnik 42 Ari

19 Pri 18:18 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Mar 23:06 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA 1 DHOM ME QERA

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Shk 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Shitet caddy 2.0 sdi 1 vit rks

29 Nën 16:11 Banesa  ·  Ferizaj

Ipet banesa me qera ne qender Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Nën 12:59 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel corsa 1.5 dizel

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 20:48 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

10 Korr 10:08 Të tjera  ·  Ferizaj

Instagrama ne shitje me followes origjinal

24 Shk 23:46 Të tjera  ·  Ferizaj

Shiten Youtube views

24 Shk 23:46 Të tjera  ·  Ferizaj

Instagrama ne shitje me followersa origjinal

21 Shk 12:01 Të tjera  ·  Ferizaj

Shiten instagrama me followersa origjinal!

13 Shk 09:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

16 Jan 21:02 Të tjera  ·  Ferizaj

Shiten youtube views

11 Jan 01:22 Të tjera  ·  Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:22 Të tjera  ·  Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:22 Të tjera  ·  Ferizaj

Instagram followers

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Ferizaj

Ore dore Spectrum Set

25 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Ferizaj

Ore dore Coliseum Set

25 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Ferizaj

Ore dore Spectrum Set

25 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Ferizaj

Ore dore spectrum set

22 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Ferizaj

Ore dore Swarovski per femra

15 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Ferizaj

Ore dore rolex

25 EUR

11 Jan 01:15 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Ferizaj

Ore dore Polo per femra

18 EUR

04 Nën 18:23 Banesa  ·  Ferizaj

SHITET BANESA 135 METRA KATROR 3 DHOMA DY BALLKONA

Numri i dhomave: 3
26 Tet 11:49 Të tjera  ·  Ferizaj

Shes instagram followers

26 Tet 11:48 Të tjera  ·  Ferizaj

Shes instagram followers

26 Tet 11:48 Të tjera  ·  Ferizaj

Shes Instagram Followers

28 Korr 13:57 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Ferizaj

Ore dore rolex per meshkuj

20 EUR

05 Korr 13:26 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Qer 17:18 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Ferizaj

Tripod per telefon

6 EUR

08 Qer 12:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Laptop Lenovo i7 15’6

480 EUR Price Reduced

11 Maj 17:13 Banesa  ·  Ferizaj

BENSA E RE FERIZAJ 2 COPA GJENDJE PERFEKTE

1 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Pri 16:45 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

shes opell corsa 1.4 benzin 3 muj regjistrim

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 17:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KATALIZATORIN +383886997

1 000 EUR

10 Mar 17:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KERRIN - AKSIDENT, DEFEKT, PA DOGAN, ME DOGAN

10 000 EUR

04 Shk 09:53 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

opel corsa 1.4 Benzin

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 14:59 Vetura  ·  Ferizaj

Kerkoj Opel Omega A 2.6

14 Nën 21:17 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Shes Opel Corsa 1.6 benzin plin

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 20:44 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

SHITET OPEL CORSA B 1 VIT REGJISTRIM

1 850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 16:47 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.4

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 21:59 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa b swing

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 14:10 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Corsa 1.2 ngjendje tmir

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Corsa 1994 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Corsa 1994 Corsa 1994 automatik

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione