Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ipa - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ipa , kategori , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ipa Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Jan 10:46 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Ferizaj

Iphone 11

295 EUR

12 Jan 22:35 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Ferizaj

Shes marorrin 1.9 dizell i renos skenik

450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 12:57 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Ferizaj

Shitet motorri i renos skenik 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 16:37 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Ferizaj

Shitet vetira per pjes

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 18:06 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Ferizaj

Shitet renoja

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 13:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Tell siver 125c

Viti: 2014
24 Qer 09:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  SYM  ·  JET  ·  Ferizaj

sym jet 50c

Viti: 2008
24 Qer 09:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Mondial  ·  Ferizaj

Tell silver blade

Viti: 2014
03 Qer 23:53 Kafshë në fermë  ·  Ferizaj

Shiten5koshere blet

120 EUR

03 Qer 07:56 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Ferizaj

Shes 5 koshere me blet

120 EUR

19 Jan 18:25 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Rimorkio  ·  Ferizaj

Shes 4 copa goma te gjipav

220 EUR

11 Tet 21:19 Të tjera  ·  Ferizaj

Laptop Hp Nb 255 G8

560 EUR

10 Tet 23:10 Materiale për ndërtim  ·  Ferizaj

Shes 3copa dritare

450 EUR

03 Mar 19:47 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

shes 15copa blet

120 EUR

23 Shk 23:40 Kafshë shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

shiten 15 copa blet

120 EUR

29 Tet 14:41 Të tjera  ·  Ferizaj

Bandash te allaminit

300 EUR

09 Sht 23:45 Materiale për ndërtim  ·  Ferizaj

shes dritaret te pa perdorne

150 EUR

16 Gush 21:23 Të tjera  ·  Ferizaj

bormashin

15 EUR

12 Gush 21:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet golf 4 tdi

54 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Gush 12:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Shitet golf 4disel

54 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Tet 18:21 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Ferizaj

Kombe Fiat

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 14:33 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Ferizaj

Makina per qumsht

4 000 EUR

04 Maj 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

shitet pasati 2 dizell

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Maj 20:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

VW Passat ndrrim i mundshem

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Shk 21:12 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Ferizaj

Shes pikapin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Nën 22:28 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  Termo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shporet

150 EUR

15 Qer 21:33 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Tableten L7 3G Ne gjendje te rregullt.

160 EUR

27 Maj 19:16 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Ferizaj

Opel Zaira 2.2 Dizell PaDogan

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 14:41 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Sounding/Skenë dhe DJ-paisje  ·  Ferizaj

Zmadhuese te zerit

30 EUR

20 Gush 08:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Autolarjen frank

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ipa | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

ipad ipad Ipad iPad Ipad ipad pro ipad iPad Ipad ipad

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione