Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjes per golf 5 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pjes per golf 5 , kategori , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pjes per golf 5 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Mar 13:29 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 18:59 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 18:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 20:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Pri 22:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Ferizaj

Mercedes s320 CDI Long Full Option

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 09:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Auto Pjesë "ARLINDI-G"

25 Tet 21:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Pjes per pasat 3c dhe golf 5 1.9

04 Tet 17:22 Vetura  ·  Volvo  ·  V40  ·  Ferizaj

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Gush 13:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Pjes per vetura

01 Gush 18:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Dhj 08:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Ferizaj

BLEJ VETURA FRANCEZE PA DOGAN DHE ANGLEZ

01 Dhj 13:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw golf mk6

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 14:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Pjes per audi, golf , pollo,

7 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 14:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Pjes te ndryshme

5 EUR

25 Sht 22:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

BLEJ GOLF 4 DHE 5 , PA DOGAN - PER PJES

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 17:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Disa pjes per touran

29 Qer 10:59 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

Maqin e barit

210 EUR

19 Qer 22:17 Vetura  ·  Ferizaj

Blej Golf 5 1.9 pa dogan

21 Shk 18:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 5 -4- shesim pjes

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 13:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 11:01 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

biciklet 2019 e re

275 EUR

18 Maj 21:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Pjes per golf 4 - 5

2 EUR

16 Maj 21:35 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Pjes per golf 4 - 5 audi mercedes

2 EUR

08 Pri 16:43 Të tjera  ·  Ferizaj

Ps3 Ps4

90 EUR Price Reduced

18 Jan 19:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

golf 5 PLUS per pjes

01 Sht 21:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Ferizaj

Shes telefonat iphone 5s 4s sony ericsonsonyxperia

100 EUR

01 Sht 15:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel Astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 13:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Golf 5

11 Korr 13:33 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Auto pjese

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pjes per golf 5 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione