Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel kadet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel kadet , kategori , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel kadet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Maj 13:19 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Laptop HP

250 EUR

01 Maj 13:14 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

RADO DHE VARRSE ROLEX ORIGJINAL

13 Pri 18:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Qader

430 EUR

05 Shk 18:24 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Gjilan

Garazha per autolarje

22 Nën 05:17 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Gjilan

Apple watch ultra super oferte

15 Pri 16:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Gjilan

Iphone 13 i Ri 128GB

600 EUR

02 Mar 00:18 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 21:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Renault 1.5

09 Shk 18:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 19:00 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

Ora rado origjinal

11 Nën 23:51 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Gjilan

Opel kadet

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Tet 10:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Gjilan

wv jeta gli 2.0 benxin viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 21:36 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Gjilan

AUTOLARJE

25 Gush 19:43 Vetura  ·  Opel  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

opel kadet

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Gush 23:39 Vetura  ·  Opel  ·  Ascona  ·  Gjilan

V.p Opel Ascona 2.0 Injection Rks

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 15:09 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Gjilan

OPEL KADET 1.6B

660 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 13:58 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Gjilan

BMW 7 2007-2013

30 Jan 21:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjilan

Fellne 18

180 EUR

04 Dhj 00:05 Vetura  ·  Gjilan

Opel Kadett 1.7 dizel -90 I QLAJMRUAR

500 EUR

21 Nën 00:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Gjilan

KARRIKA BMW SERI 1 M

10 Qer 09:51 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Gjilan

Opel kadet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 01:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 16:15 Shtëpi  ·  Gjilan

URGJENT---Shiten 2 Shtepi te mobiluara me Pishine

Numri i dhomave: 4
27 Shk 20:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Gjilan

TRUALL NE GJILAN

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel kadet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione