Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ulse per golf 5 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ulse per golf 5 , kategori , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ulse per golf 5 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:03 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

Bmw X1 i ardhur nga ������������

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:53 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

Bmw X5

29 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:24 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Gjilan

Garazha per autolarje

18 Jan 17:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passat b8

11 800 EUR

08 Jan 18:16 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjilan

Opel vivaro 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 23:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

GOLF 5 2.0tdi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 08:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Gjilan

MERCEDES B200 AUTOMAT

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 08:26 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

Bmw 3 GT

17 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 09:23 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Gjilan

peugeot 307 1.6 dizel

24 Maj 23:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf V 2005 250 km

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 02:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

wv golf 4 1.9 tdi 131ps

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 22:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

golf 4 2001 edition

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Maj 08:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4 1.9 2002

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Maj 14:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4 1.9 2001 edition

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4 1.9 t(di)

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 11:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Gjilan

golf 5

6 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 09:26 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 20:30 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 00:18 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Jan 19:00 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

Ora rado origjinal

11 Gush 10:23 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
08 Gush 14:29 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
31 Korr 17:50 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
02 Korr 10:03 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

Numri i dhomave: > 10
21 Qer 00:21 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
14 Qer 10:46 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
11 Qer 15:03 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
11 Qer 15:03 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari Gjilan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
31 Maj 20:39 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi ne Gjilan 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
27 Maj 08:33 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall

73 000 EUR

Numri i dhomave: 10
25 Maj 08:30 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi ne Gjilan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
23 Maj 08:15 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi ne Gjilan Arberia

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8
23 Maj 08:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

2 shtepi ne Gjilan

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 08:35 Shtëpi  ·  Gjilan

2 Shtepi ne Gjilan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
15 Maj 23:24 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari truall ne Gjilan

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
15 Maj 23:22 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
08 Maj 02:04 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 9
03 Maj 12:49 Shtëpi  ·  Gjilan

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 8

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ulse per golf 5 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione