Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 250 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 250 , kategori , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 250 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Pri 00:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lipjan

Blej mercedes 200 190 250 per pjes

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 00:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shesmi pjes per mercedes 190 200 250

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 22:50 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Lipjan

PESHORE USHQIMI 5KG

23 EUR

27 Jan 10:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

AUTO PJESË SERVIS TE DINI 2023. KEMI PJES PER MERCEDES 190

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 15:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Lipjan

Mercedes benz Avangarde automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 08:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

SHES FELLGE BBS PER MERCEDES 190 200 dhe 250

30 Tet 14:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Lipjan

Mercedes ML 250 Bluetec

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 16:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes C 250

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 09:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lipjan

��SHITET�� MERCEDESI 200 DIZELL 2.0 NE GJENDJE PREFEKT

1 400 EUR

03 Korr 13:38 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Sharr

850 EUR

15 Qer 05:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lipjan

��SHITET�� MERCEDESI 200 DIZELL 2.0 NE GJENDJE PREFEKT

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 00:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes 250 Dizell Rks 10 Muj -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:13 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Lipjan

Ore dore per Femije

13 EUR

08 Jan 23:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes 250

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 23:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes 250

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 18:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Lipjan

Mercedes 250 cdi

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 20:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lipjan

Blej mercedes 190 200 250 dizell per pjes.044271462

23 Tet 00:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Shes mercedes 250 dizel

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 23:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Shitet Mercedesi 250 disel

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 23:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Lipjan

Mercedes C250 RKS 1 Vit

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 04:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Lipjan

Mercedes CLS 350 CDI AMG paket RKS 1 Vit KM 250 mij

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 22:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

mercedes Benz 250

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 00:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lipjan

Mercedes E250 2010 automatik ! Anglez !

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 16:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lipjan

Mercedes E250 2010 ! Anglez ! Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Lipjan

SHITET MERCEDES A180 CDI AUTOMATIK 2005

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 11:45 Materiale për ndërtim  ·  Lipjan

Shiten qeremidet

170 EUR

17 Jan 13:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes 250

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Jan 19:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes 250 per pjes automatik

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Jan 19:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes benz 250

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 14:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Jan 20:10 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Lipjan

Mercedes 250 per pjes

09 Nën 09:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes Benz 250 Dizel

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 16:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Lipjan

motorr per mercedes 2.5 20vintila

100 EUR

07 Sht 23:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lipjan

Mercedes E250

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 16:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lipjan

Mercedes E250

12 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 14:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes 250 viti 95 turbodizell rks 4muj lekur

2 000 EUR

25 Maj 21:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Lipjan

Mercedes Benz Glk 250 4Automatic bluetec

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 21:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

mercedes 250 d

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 16:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lipjan

Mercedes E250 2011

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 15:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lipjan

Mercedes E 250 CDI 4 Matik AMG paket full opcione RKS 1 Vit

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 23:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lipjan

Mercedes E250 Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 22:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Lipjan

Mercedes e250 Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 14:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lipjan

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 11:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CE 220  ·  Lipjan

Shes fellnet per mercedes

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 250 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione