Mercedes 250 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 2116
Opel , 19
BMW , 13
Audi , 12
Renault , 8
Fiat , 7
Peugeot , 7
Ford , 5
Citroën , 4
Nissan , 3
Acura , 3
Chrysler , 2
Kia , 2
Hyundai , 2
MG , 2
Jeep , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Rover , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Daewoo , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 250,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 250 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:59 ,

MERCEDES 190 D 2.5 DIZEL AUTOMATIK, KLIM, ABS

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 ,

SHES AUDI A6 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 ,

MERCEDES 250

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 ,

Mercedes 250 disell

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

Touran 2.0 tdi automatik 2007 1 vit rks nga ch

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 ,

Mercedes 2.5 Dizel Fabrikisht Rks

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:19 ,

Shitet Mercedes 250 d ..90..rks

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:26 ,

shes mercedes 250 disel 1992

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 ,

Caddy TDI

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:32 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:18 ,

SHES MERCEDES 250 DIZELL VITI 1991 RKS

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:55 ,

Mercedes-Benz 250 Disel

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Qer 21:23 ,

Mercedes glc 250 amg 045 658 990

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 13:20 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Qer 09:49 ,

MERCEDES BENZ C-Clas 250 CDI 4 MATIC AVANTGARDE

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 17:30 ,

Mercedes 250 Dizel Fabrikisht RKS 1MUJ ��043708673 +NDRRIM

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 21:27 ,

Benz

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Qer 15:32 ,

Honda Civic

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 07:30 ,

Mercedes Benz B180 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 12:32 ,

Mercedes v

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 12:08 ,

Mercedes-Benz GLC 250 4Matic, AMG Premium

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 19:40 ,

Mercedes 250disel

Histora e veturës

1 485 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:14 ,

Mercedes-Benz 250 Disel

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Qer 23:18 ,

shitet Mercedes 250 Dizel Gjendje Prefekte

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 23:17 ,

Mercedes E 250 Dizel 124 model

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:54 ,

U shit nga a.s dardani

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 14:08 ,

Mercedes C 250 CDI Facelift ( 163.808 km )

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 23:11 ,

ndrroj merecedes 250 dizell fabrikisht

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:30 ,

Mercedes Benz 250

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 14:28 ,

Shitet Vetura mercedes 200D tip 124

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
02 Qer 21:19 ,

Mercedes-Benz E 250

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 21:10 ,

Mercedes-Benz E 250

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 250 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione