Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Deutz Fahr Të gjitha në Kosovë

1080 , 1
4806 , 32
6206 , 84
Agrotron , 49
Model Tjeter , 499
Torpedo , 84
B5 , 1
Sorento , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina bujqësore dhe pyllore , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Deutz Fahr | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:23 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Te per Traktora

80 EUR

Dje 18:20 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Deutz 4x4

13 Pri 22:31 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Deutz Fahr 6.30

12 500 EUR

12 Pri 10:05 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

TRAKTOR DEUTZ 5506

07 Pri 13:44 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  4806  ·  Prizren

Shes grabujen ne gjendje shum te mir

26 Mar 01:43 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Deutz 85 dx 4x4

11 500 EUR

07 Mar 00:53 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Traktorr Buhrer

05 Mar 07:51 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  4806  ·  Drenas

shitet

1 200 EUR

17 Shk 21:25 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

SHITET DEUTZ FAHR AGROPLUS 95

17 Shk 20:57 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Deutz

15 Shk 22:00 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Agrotron  ·  Burim

Deutz Fahr

14 Shk 23:03 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  6206  ·  Pejë

Traktori

3 000 EUR

06 Shk 19:39 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Shitet

04 Shk 23:33 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

200 orë ska

1 EUR

27 Jan 09:46 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

gerabuj

1 EUR

25 Jan 15:06 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shiten Traktori dhe Kosa

24 Jan 00:54 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

shitet traktori Deutz-Fahr5125. cv

1 EUR

20 Jan 21:16 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shitet traktori deutz mundsi ndrrimi

06 Jan 19:08 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Traktor deutz fahr 3006

2 900 EUR

05 Jan 19:24 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shes 4000 Duj Detelin dora e par

123 EUR

26 Dhj 09:57 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet Fordi 2000

2 900 EUR

23 Dhj 15:27 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Makin per qarjen e druve

1 EUR

22 Dhj 21:37 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Deutz 78 ps

5 000 EUR Price Reduced

17 Dhj 20:49 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Deutz Fahr & Pllugj Unlu

16 Dhj 13:48 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Deutz 7206

16 Dhj 04:53 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Deutz Fahr

13 Dhj 21:39 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Deutz

3 800 EUR

10 Dhj 20:36 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Traktor

8 500 EUR

24 Nën 10:32 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet Traktori dhe Kosa

23 Nën 23:15 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Agrotron  ·  Malishevë

Shitet

17 Nën 12:58 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet

3 400 EUR

11 Nën 20:45 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Agrotron  ·  Skenderaj

shitet

2 200 EUR

29 Tet 16:43 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Traktor

3 500 EUR

25 Tet 14:47 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Torpedo  ·  Malishevë

ram per traktor

400 EUR

24 Tet 08:54 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Mjete bujqesore komplet

15 Tet 22:31 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shitet traktori deutz

30 Sht 16:38 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  6206  ·  Vushtrri

Deutz 6206

28 Sht 22:43 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet golldani per arsye mos pordorimi

550 EUR

19 Sht 13:42 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Deutz pjese miniaqit vetem per DX

1 EUR

04 Sht 20:51 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Torpedo  ·  Dragash

Traktor torpedo

2 999 EUR

20 Gush 18:32 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Deutz

5 200 EUR

15 Gush 22:12 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Goma traktorit

14 Gush 19:25 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Traktor Deutz

8 500 EUR

02 Gush 22:12 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  4806  ·  Malishevë

Shitet traktori

3 500 EUR

14 Korr 09:35 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Traktor

18 500 EUR

12 Korr 00:20 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shiteti ose ndrrohet

1 700 EUR

11 Korr 14:40 Traktorë  ·  Deutz Fahr  ·  6206  ·  Prizren

Shes frezen e re 1.80 e gjat

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Deutz Fahr | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione