Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

same - Traktorë Të gjitha në Kosovë

Same , 438
Fiat , 107
John Deere , 26
Deutz Fahr , 12
IMT , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe same,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj same Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:20 Traktorë , Prizren

Same Explorer

03 Qer 23:30 Traktorë , Rahovec

Same dhe Fergusan 39

03 Qer 11:10 Traktorë , Lipjan

SAME TITAN 160

23 Maj 23:38 Traktorë , Prishtinë

Shes traktorin Same 60

13 500 EUR

23 Maj 17:34 Traktorë , Dardanë

Shes urgjent traktorin same 60

13 500 EUR

22 Maj 23:36 Traktorë , Prishtinë

Shes traktor Urgjent

13 800 EUR

11 Maj 22:18 Traktorë , Rahovec

Shitet

32 000 EUR

10 Maj 01:56 Traktorë , Gjilan

Same laser 90

28 Pri 09:00 Traktorë , Besianë

Same 70

04 Pri 22:05 Traktorë , Lipjan

Same arieta 85

3 300 EUR

31 Mar 15:12 Traktorë , Lipjan

Same Saturn

28 Mar 11:33 Traktorë , Burim

SAME (CH) ASHTE SHITUR

12 000 EUR

17 Mar 19:21 Traktorë , Rahovec

Shitet

1 EUR

15 Mar 21:28 Traktorë , Lipjan

Shitet traktori Same Antares 130s

05 Mar 11:48 Traktorë , Vushtrri

Massey ferguson 590

6 400 EUR

22 Shk 16:04 Traktorë , Kaçanik

Traktor

05 Shk 20:43 Traktorë , Kaçanik

Traktorr

20 000 EUR

28 Jan 18:54 Traktorë , Vushtrri

Fiat 50-66dt

10 500 EUR

11 Jan 08:15 Traktorë , Viti

SAME 130

13 000 EUR

04 Jan 22:03 Traktorë , Besianë

Same Leopard 85 DT

1 EUR

11 Dhj 15:50 Traktorë , Pejë

same aurora45

10 Dhj 11:13 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

1 EUR

10 Dhj 11:13 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

15 Nën 17:28 Traktorë , Rahovec

Same 100ps

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj same | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Same same Same same same same same 4x4 same Same 80 Same

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione