Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson 130 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 130 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 23:41 Traktorë , Lipjan

john deere 6810

07 Sht 12:37 Traktorë , Besianë

Shes motorrin 158 pressing gjendje te mir

1 EUR

26 Gush 11:10 Traktorë , Malishevë

Masey Ferguson 130

3 250 EUR

05 Korr 00:19 Traktorë , Lipjan

Shitet marse 130

2 200 EUR

06 Qer 17:28 Traktorë , Viti

Traktor

3 200 EUR

03 Maj 19:49 Traktorë , Skenderaj

Kosa e dubraves

250 EUR

17 Shk 17:18 Traktorë , Pejë

Shes traktorin

900 EUR

12 Shk 18:27 Traktorë , Mitrovicë

Gumat per ram

110 EUR

09 Shk 17:31 Traktorë , Pejë

traktor

21 Jan 15:54 Traktorë , Prizren

shes traktorr masey friz edhe tavolina

1 990 EUR

13 Dhj 06:52 Traktorë , Rahovec

Traktora

31 Maj 02:24 Traktorë , Burim

Shes traktorin

1 EUR

22 Maj 22:47 Traktorë , Drenas

Komand per masey freguson

160 EUR

13 Maj 16:40 Traktorë , Burim

Shes traktorin

1 EUR

12 Maj 22:07 Traktorë , Viti

Shitet trraktorri

1 EUR

08 Maj 10:51 Traktorë , Skenderaj

Shitet

29 Pri 15:03 Traktorë , Burim

Shes traktorin

1 EUR

28 Pri 15:50 Traktorë , Pejë

Shes traktorin

1 EUR

28 Pri 13:39 Traktorë , Drenas

traktor

900 EUR

26 Pri 12:08 Traktorë , Skenderaj

traktor

1 500 EUR

26 Pri 08:56 Traktorë , Skenderaj

Nuet bujqesor

1 800 EUR

21 Pri 00:02 Traktorë , Dardanë

Boshpump

1 EUR

04 Mar 22:19 Traktorë , Besianë

Shitet

120 EUR

03 Shk 08:50 Traktorë , Klinë

Massey 130

2 000 EUR

06 Jan 09:23 Traktorë , Drenas

shes

03 Jan 20:16 Traktorë , Drenas

shes

31 Tet 19:08 Traktorë , Ferizaj

Shitet traktori

1 200 EUR

29 Tet 21:42 Traktorë , Mitrovicë

Shitet traktori

1 EUR

27 Tet 15:52 Traktorë , Klinë

Shitet Traktori Massey

2 000 EUR

26 Tet 00:54 Traktorë , Skenderaj

Shes

22 Tet 14:06 Traktorë , Skenderaj

Shitje

02 Tet 06:17 Traktorë , Gjilan

Shitet

23 Sht 12:59 Traktorë , Gjakovë

Altin

2 500 EUR

20 Sht 14:58 Traktorë , Prishtinë

u shit flm merrjep ��

1 800 EUR

05 Sht 08:12 Traktorë , Therandë

SHES KUKEN AUTOMATIKE

85 EUR

06 Korr 19:52 Traktorë , Malishevë

shitet traktori

3 500 EUR

05 Qer 10:19 Traktorë , Prishtinë

Traktor

4 100 EUR

22 Shk 09:47 Traktorë , Burim

Shitet Massey Ferguson 130

28 Jan 12:54 Traktorë , Drenas

Shitet traktori masey fergusan

2 500 EUR

28 Jan 12:40 Traktorë , Drenas

Shitet traktori masey ferguson

2 500 EUR

04 Jan 19:20 Traktorë , Kaçanik

imt 542

3 500 EUR

28 Dhj 20:39 Traktorë , Vushtrri

Shitet rimorkio

1 450 EUR

27 Dhj 14:27 Traktorë , Dardanë

Shitet apo ndrrohet

1 EUR

25 Dhj 14:31 Traktorë , Drenas

traktor fergusan 539

3 500 EUR

23 Dhj 18:27 Traktorë , Dardanë

Masey fergusom

23 Dhj 17:37 Traktorë , Dardanë

Massey ferguson 130

11 Dhj 22:45 Traktorë , Besianë

Kositse e lendinave

620 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson 130 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione